Tutaj jesteś

Ślubne dodatki na złotą porę roku – jakie akcesoria wybrać na jesienny ślub?

4 października 2022 Ślub zegarek ślubny

Ślub jest najpiękniejszym dniem w życiu zakochanych, odpowiednia atmosfera oraz organizacja sprawią, że dzień przysięgi małżeńskiej stanie się niezapomniany przez wiele lat. Jednak ślub to nie tylko planowanie doniosłych momentów i uroczystych zaślubin. Dzień, w którym dwoje osób połączy węzeł małżeński, powinien być wyjątkowy. Niezapomniane chwile da nie tylko śnieżnobiała suknia Panny Młodej, ale również odpowiednio dobrane akcesoria.

Ślub jesienią – dlaczego to dobra decyzja?

Upalne lato, noc pełna gwiazd i zieleń dookoła wydają się dominującą wizją ślubu. Czy jest jedyną? Zdecydowanie nie. Często mimowolnie Państwo Młodzi dostosowują się do panujących trendów, odrzucając przy tym samym inne równie niesamowite rozwiązania. Do jednych z nich należy organizacja ślubu jesienią. Złota pora roku, słusznie nazywana tak przez poetów w literaturze, może zapewnić wyjątkowe krajobrazy oraz wrażenia podczas pierwszych chwil małżeństwa. 

Zaślubiny jesienią niosą za sobą wiele korzyści, to tylko piękne jesienne krajobrazy lub sesje zdjęciowe w plenerze spowitym wschodzącym słońcem rozproszonym we mgle. Niezwykłym wysiłkiem dla Przyszłych Państwa Młodych jest odnalezienie idealnej sali weselnej, która nie tylko pomieści wszystkich gości, ale i spełni oczekiwania budżetowe. Staje się to znacznie łatwiejszym rozwiązaniem, jeśli podczas planowania ślubu pominie się tzw. szczyt sezonu weselnego. Jest to również ułatwieniem dla gości weselnych, którzy często przybywając z najodleglejszych zakątków kraju, a nawet zza granicy potrzebują noclegu. Baza noclegowa latem dosłownie pęka w szwach i często nie oferuje wolnych miejsc, co znacznie odwraca się na korzyść Państwa Młodych podczas jesieni. 

Nie należy zapominać o komforcie, jaki przynosi chłodniejsza pogoda pięknie ubranej do przysięgi małżeńskiej Parze Młodej. Dodatkowo każda pora roku rządzi się swoimi prawami w świecie dress code’u. Szyta na miarę suknia ślubna i odpowiednio skrojony garnitur potrzebują wyjątkowych akcesoriów oraz odpowiedniego doboru biżuterii. Dla Panny Młodej wybór dodatków i biżuterii zazwyczaj nie stanowi problemu. Ta kwestia może być jednak niezwykle kłopotliwa dla wybranka jej serca. 

dodatki ślubne

Jakie dodatki skomponować do garnituru?

Planowanie męskiej stylizacji ślubnej należy rozpocząć najlepiej kilka miesięcy przed wielkim dniem. Najważniejszym elementem garderoby Pana Młodego jest bez wątpienia garnitur. Wydawać by się mogło, że po dokonaniu wyboru obuwia Pan Młody gotowy jest, aby czekać przed ołtarzem na swoją wybrankę. Nic bardziej mylnego! Nie należy zapominać o ozdobnych akcesoriach takich jak pasujący do całości pasek, spinki do mankietów, butonierka lub brustasza to tylko podstawowe elementy, które pozwolą urozmaicić wygląd. 

Wyjątkowym dodatkiem będzie dobrany z myślą o ślubnej kreacji zegarek. Błyszcząca tarcza wkomponowana w elegancką bransoletę pozwoli na uzyskanie niesamowitej kreacji. Dodatkowo posiadanie zegarka podczas dnia ślubu będzie szczególnie pomocne dla zapominalskich – nikt przecież nie chce spóźnić się na swój własny ślub. Ten wyjątkowy dzień powinien charakteryzować się idealnym dopasowaniem wszystkich komponentów. Odpowiednio współgrające elementy pozwolą na uzyskanie niezapomnianego wrażenia. Dobry wygląd Pana Młodego jest równie ważny, jak i wygląd Panny Młodej. Dzięki wyjątkowemu designowi, dedykowanemu dla Państwa Młodych zegarki Venezianico, przyczynią się do osiągnięcia niezapomnianych kreacji. 

zegarek ślubny

Venezianico, czyli włoska klasyka w dniu ślubu

Veneziancio dzięki klasycznym projektom, nigdy nie wyjdą z mody. Ponadczasowy design oraz różnorodność wyboru, wpasują się w każdą stylizację. Trendy mody ślubnej ulegają zmianom w zależności od pory roku oraz panującej modzie. Jednak nie tylko panujące trendy mają wpływ na wybór odpowiedniego ubioru przez Pana Młodego. Mężczyźni decydują się na wybór garnituru w różnych wariantach i odcieniach kolorystycznych. Zegarek Venezianico znajdzie zastosowanie dla każdej ślubnej kreacji. Wyjątkowy projekt zegarków czyni je bezkonkurencyjnymi na rynku mody ślubnej. Dlaczego wybierając akcesoria do garnituru, warto wybrać akurat zegarek? Jest to ponadczasowe rozwiązanie. Panujące trendy ulegają gwałtownym zmianom, jednak miara, jaką jest czas, pozostaje niezmienna niezależnie od mody. Zegarki Venezianico stanowią niezwykle elegancki dodatek do męskiej kreacji weselnej, która zostanie z Panem Młodym przez długie lata. Wybór zegarka jest zatem nie tylko idealnym dodatkiem do garnituru, ale i długoterminową inwestycją na przyszłość.

zegarek na ślub

Złota pora roku jako znak nowego związku

Jesień charakteryzuje się różnorodnością kolorów oraz wyjątkowymi krajobrazami. Może być również niezapomnianą porą roku, którą Państwo Młodzi będą wspólnie celebrować przez długie, piękne lata wspólnego życia. Dzięki odpowiedniej organizacji, doborze stylizacji oraz akcesoriów – dzień zaślubin stanie się niezapomniany. Biżuteria Veneziancio zapewni nie tylko wyjątkowy wygląd w dniu zaślubin oraz dodatek do pięknej, jesiennej scenerii. Zegarki Venezianico to coś więcej. Jej wybór zapewni niesamowity blask dla przyszłości Państwa Młodych przez wiele lat.

Organizujesz wesele

Redakcja madamedecor.pl

Nasi redaktorzy na blogu to zespół ekspertów w dziedzinie ślubu, wesela, mody i urody, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi nowożeńcami i osobami planującymi ślub. Każdy z naszych redaktorów jest pasjonatem branży ślubnej, posiadającym solidne wykształcenie i praktyczne doświadczenie w organizacji ślubów, stylizacji i makijażu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

oryginalne pierścionki srebrne